top of page

Fitness Group

Public·17 members

Mums Reikia Tavo Pagalbos! ...


O Marija, Dievo Motina ir mūsų Motina, kreipiamės į tave šią sielvarto valandą. Tu esi mūsų Motina, tu mus myli ir pažįsti: niekas, kas mums svarbu, nėra nuo tavęs paslėpta. Gailestingumo Motina, daug kartų esame patyrę tavo švelnią globą, ramybę mums teikiantį tavo artumą. Tu visada vedi mus pas Jėzų, Taikos Kunigaikštį.
Mums reikia tavo pagalbos! ...Nuodėmės skurde, mūsų nuovargyje ir silpnume, blogio ir karo neteisybės slėpinyje tu, šventoji Motina, mums primeni, kad Dievas mūsų neapleidžia, bet ir toliau žvelgia į mus su meile, trokšdamas mums atleisti ir mus prikelti. Tai jis davė mums tave ir tavo Nekalčiausiojoje Širdyje suteikė prieglobstį Bažnyčiai ir žmonijai. Dėl Dievo gerumo tu esi su mumis ir švelniai mus vedi net per tamsiausius istorijos vingius.


Kiekvieną dieną, be išeiginių visiškai nemokamai ir neatlygintinai dirbame tam, kad informuotume platų žmonių ratą LGBTQ+ ir žmogaus teisių temomis. Būkime atviri - net nepaisant šio darbo, turime sumokėti kai kurias sąskaitas. Pernai mes paskelbėme 1637 tekstus. Sulaukėme daugiau nei 254 000 peržiūrų. Patyrėme 1755 eurų išlaidų. Ir gavome 382 eurus paramos. Akivaizdu, kad mums reikia tavo pagalbos. Prisidėk - skirdamas 1,2 proc. jau sumokėtų pajamų mokesčių arba pervesdamas paramą į mūsų sąskaitą. Ir prisiminkite - nėra per mažo ar per didelio dydžio paramos - visa parama yra svarbi ir naudinga.


FlixBus saugumas ir gerovė yra labai svarbūs. Mes imamės visų būtinų veiksmų, kad visi galėtumėte keliauti saugiai, tačiau mums reikia jūsų pagalbos! Štai keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, kad apsaugotumėte save ir kitus:


Vikipediją kuria tokie patys žmonės kaip ir tu. Kartu mes siekiame sukurti laisvą, išsamią, nemokamą internetinę enciklopediją visomis kalbomis. Lietuviškoji Vikipedija pradėta kurti 2003 metais, šiuo metu turi 209 409 straipsnius. Kiekvieną dieną kuriami nauji ir taisomi esantys straipsniai. Mums reikia tavo pagalbos! 041b061a72


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
Group Page: Groups_SingleGroup
bottom of page